Samsung Galaxy S7 modellerinin Türkiye fiyatı belli oldu

Samsung’u geçen ay tanıttığı yeni akıllı telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, Türkiye’de ön siparişle satışa sunuldu. Samsung’un yeni amiral gemileri için teknoloji zincirlerinin online mağazalarında alınmaya başlanan ön siparişlere göre Galaxy S7 Türkiye fiyatı 2799 TL, Galaxy S7 edge’in Türkiye’deki satış fiyatı ise 3299 TL oldu.

18 Mart tarihinde Türkiye’de de piyasaya sunulacak olan Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’i ön sipariş ile alanlar için sevkiyatlar 14 Mart tarihinde başlayacak. Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için ön sipariş verilebilen satış kanalları şunlar:

Bimeks, Media Markt, TeknoSA, Vatan Bilgisayar, Vodafone ve Samsung mağazaları.

Dünyada 11 Mart’tan itibaren satışına çıkacak olan Samsung’un Galaxy S7 modellerinin ABD’deki fiyatlarının 649 dolardan başladığını da belirtelim.

Çift piksel kamera ve suya dayanıklılık 

Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri, geçen ay Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2016) geliştirilmiş kamera özellikleri, su geçirmez yapısı ve maksimum 200 GB’lik harici hafıza desteği ile kullanıcıların karşısına çıktı.

galaxy-s7-galaxy-s7-edge

3 boyutlu cam ve metalden üretilen 5.1 inçlik Galaxy S7 ve 5.5 inçlik Galaxy S7 edge modellerinin her ikisi de su ve toza dayanıklı (IP68) olarak kullanıcılara sunuluyor. 12 MP’lik arka ve 5 MP’lik ön kameralarıyla gelen Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’in üzerinde düşük ışıkta dahi daha aydınlık ve net kareler sağlayan, çift piksel (Dual Pixel) kamera bulunuyor.

Samsung’un Galaxy S7 modellerinin tüm yeni özelliklerini merak ediyorsanız, burayı tıklayabilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın