Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, 18 Mart’ta Türkiye’de

Samsung’un yeni akıllı telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’in Türkiye lansmanı yapıldı. Samsung‘un yeni akıllı telefonları, düşük ışıkta daha aydınlık ve net kareler sağlayan geliştirilmiş Çift Piksel (Dual Pixel) kamera teknolojisi ile saf suda 1.5 metre derinliğe ve 30 dakikaya kadar su geçirmeme özellikleriyle öne çıkıyor.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’in Türkiye tanıtmında konuşan Samsung Türkiye Mobil Birimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, her iki cihazın kategori 9 (CAT 9) teknolojisini desteklediği için Türkiye’de 1 Nisan’da hizmete girecek olan 4.5G teknolojisinde en hızlı bağlantı deneyimini yaşatacağını söyledi.

Galaxy S7 2799 TL, Galaxy S7 edge 3299 TL

Yeni Galaxy serisinin Türkiye lansmanı ile birlikte, daha önce paylaştığımız Samsung Galaxy S7 modellerinin Türkiye fiyatı da resmiyet kazanmış oldu. Buna göre Samsung Galaxy S7 siyah, gümüş titanyum ve altın platinyum renkleriyle 2799 TL’lik, Galaxy S7 edge ise siyah, altın platinyum ve gümüş titanyum renkleriyle 3299 TL’lik tavsiye edilen tüketici fiyatıyla 18 Mart’ta raflardaki yerini alacak.

galaxy-s7-galaxy-s7-edge-7203 boyutlu cam ve metalden üretilen 5.1 inçlik Galaxy S7 ve 5.5 inçlik Galaxy S7 edge, Sürekli Açık Ekran (Always-On Display), oyuncular için yeni eklenen Oyun Başlatıcısı (Game Launcher), kullanıcılara 200 GB’ye kadar fazladan depolama alanı sunan mikroSD kart desteği, kablosuz hızlı şarj ve iyileştirilmiş pil tüketimi gibi özelliklerle gelecek hafta Cuma günü (18 Mart) satışa sunulacak.

Bimeks, Media Markt, TeknoSA, Vatan Bilgisayar, Vodafone, Turkcell ve Samsung mağazalarından ön sipariş verilebilen Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için buradan erken kayıt yaptırabilirsiniz. Samsung’un yeni Galaxy S7 serisinin tüm yeni özelliklerine ise şuradan erişebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın