Samsung’un yeni akıllı saati Gear S3’ü inceledik [TeknoYO! TV]

Samsung’un bu ay başında Türkiye’de satışa sunduğu yeni akıllı saati Samsung Gear S3 inceleme videosu ile karşınızdayız. Bu videoda, ‘Frontier’ ve ‘Classic’ olmak üzere 2 farklı tasarımla kullanıcıların karşısına çıkan Gear S3’ün ‘Frontier’ modelini inceledik.

16 milyon renge sahip, her zaman açık ekran (AOD) özelliği bulunan Gear S3’ün ekranı kararmıyor ve her zaman saati gösterebiliyor. Kullanıcılar, önceden tasarlanmış saat arayüzlerini kullanabilecekleri gibi, kendi tasarımlarını da yapabiliyorlar.

Kullanıcılar, Samsung‘un Gear S3’ünü telefonla eşleştirdiğinde ekrana dokunmadan bir çağrıya yanıt verebiliyor ya da bir alarmı erteleyebiliyor. Buna ek olarak ekran üzerine yazılan mesajlar, otomatik olarak metinlere çevrilebiliyor. Gear S3, dahili hoparlör, GPS, barometre ve hızölçer gibi donanımlara sahip.

Şarjı 3-4 gün gidiyor

22 mm’lik standart kayış boyutuna uyumlu olan Gear S3’ün pili, tek bir şarj ile 3-4 güne varan kullanım imkanı sağlıyor.  Gear S3 ile kullanıcılar, zor bir durum halinde telefonları ellerinin altında değilken bile aile üyelerine, arkadaşlarına veya yardım ekiplerine konum hakkında bilgi veren SOS mesajı gönderebiliyor ve konum takibini etkinleştirebiliyor.

Frontier ve classic modelleri ile Türkiye’de Samsung mağazaları, operatörler ve zincir teknoloji marketlerinde satışa çıkan Samsung Gear S3’ün fiyatının 1299 TL olduğunu da hatırlatalım. Samsung Gear S3’ün Bilgitivi ile birlikte TeknoYO! TV için hazırladığımız inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Samsung Gear S3 Frontier inceleme videosu


Yorumlar

yorum

1 comment

Bir Cevap Yazın