Samsung S8 ile birlikte online satış mağazasını da açtı

Samsung, çerçevesiz akıllı telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8+ ile birlikte Türkiye’de online satışa da başlıyor. Galaxy S8’in New York, Londra ve İstanbul’da eş zamanlı olarak düzenlenen tanıtım etkinliğinde verilen bilgiye göre Samsung online mağaza da S8 modelleri ile birlikte kullanıma sunuldu.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modelleri, Samsung Türkiye web adresi üzerinden ön siparişe açıldı. Samsung’un Türkiye’nin shop.samsung.com/tr adresi üzerinden hizmet verecek olacan online satış sitesi, S8 modellerinini tanıtımıyla birlikte aktif hale getirildi.

shop.samsung.com/tr ile Türkiye’de doğrudan sadece kendi ürünleri için e-ticarete de adım atan Samsung’un ilerleyen aylarda ürün kataloguna yeni ürünleri de eklemesi bekleniyor.

Teslimatlar 24 Nisan’da başlıyor

Şu an 4399 TL’lik fiyattan Galaxy S8 ve 4999 TL’lik fiyattan Galaxy S8+ ön sipariş alan sitede verilen bilgiye göre ürün teslimatları 24 Nisan tarihinden itibaren yapılmaya başlanacak.

shop.samsung.com/tr üzerinden S8 ön siparişi verenlere, farklı markalara ait ürünlerin de bulunduğu SamsungWA’dan 400 TL’lik aksesuar hediye çeki kazanma fırsatı da sunuluyor.

E-ticaret altyapısı İnveon tarafından kurulan Samsung’un online satış kanalında ödeme altyapıları olarak ise Visa, Mastercard ve American Expresss‘in yanısıra iyzico da bulunuyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın