360 derece sanal gerçeklik tırı Türkiye’de yola çıktı

Samsung, İstanbul’un yanısıra Anadolu’nun farklı şehirlerindeki teknoloji meraklılarına en yeni teknolojilerini tanıtmak amacıyla Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı’nı yola çıkarıyor. Türkiye turuna İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi giriş alanından başlayan Samsung tırı ile ziyaretçiler 360 derece dönebilen sanal gerçeklik koltuğunda Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ın özelliklerini keşfedebilecek.

Samsung Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı, 23 Mayıs – 28 Mayıs tarihleri arasında Kanyon Alışveriş Merkezi giriş alanında ziyaret edilebilecek. Samsung‘un tırı, 2-3-4 Haziran tarihlerinde Maltepe Sahilinde, 10 Haziran tarihinde Vodafone Arena’da ve 16-17-18 Haziran tarihlerinde Buyaka Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşacak. Tır İstanbul’dan sonra Anadolu seyahatine başlayacak.

Samsung tırı hangi deneyimleri sunuyor?

Sanal gerçeklik (VR) deneyimini 360 derece dönebilen VR koltuğu ile zenginleştiren Samsung, VR Tırı’nda şu 6 farklı sanal gerçeklik deneyimini sunuyor:

California’daki ünlü tema park Six Flags’de yer alan roller coaster deneyimleri Tatsu ve Twisted Colossus, Gear VR ile simülatör üzerinden Güney Avustralya’daki Murray Nehri’nde bot yarışı, uzay yarışı, Sydney üzerinde hava akrobasisi gösterisi ve uzay savaşı.

Samsung Electronics Ürün Pazarlama Kıdemli Müdürü Burak DesticiGeçtiğimiz yıllarda tüketicilerin Samsung Tırı’na gösterdiği yoğun ilgi, ülkemiz insanının yeni teknolojileri takip etme konusunda ne kadar bilinçli ve titiz olduğunu bize gösterdi” dedi.

Destici, “Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve S8+’ı ve diğer Samsung yeniliklerini, Türkiye’nin farklı şehirlerindeki daha çok teknoloji meraklısı ile buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın