Smartcon 2016 İstanbul Early Bird için son tarih 30 Nisan

Big Data (Büyük Veri), Nesnelerin İnterneti (IoT), gelişen teknolojiler ve yenilikçi iş uygulamaları ile girişimcilik konularının ele alınacağı  Smartcon 2016 İstanbul Zirvesi kapsamında sunulan erken kayıt indirimi, Smartcon 2016 İstanbul Early Bird fırsatı 30 Nisan 2016 tarihinde sona eriyor. 2. yılında 1000’in üzerinde katılımcıyı ağırlamayı hedefleyen 2 günlük zirve, 3 ana konferansa ev sahipliği yaparak büyük veri, IoT ve girişimcilik sektörünü derinlemesine ele alacak.

“Big Data danışmanlık ve eğitim şirketi Analytics Center’ın 31 Mayıs – 1 Haziran 2016 tarihlerinde düzenleyeceği Smartcon 2016 İstanbul Zirvesi’nde “Big Data, Connected World”, “IoT Day”, “Start-up Day” etkinlikleri düzenlenecek.

Smartcon-2016-Early-BirdGlobal trendler ve iş modellerinin Türkiye ve farklı sektör şartlarına göre değerlendirileceği zirvede aynı zamanda yenilikçi ve yüksek teknoloji odaklı start-up ekosisteminin paydaşları bir araya gelerek Ar-Ge, yeni teknolojiler, ileri analitik, yapay zeka ve nesnelerin interneti alanlarında bilgi paylaşımında bulunacaklar.

Büyük veri, nesnelerin interneti, disruptive (yıkıcı) teknolojiler ve bunların iş uygulamaları alanında dünya çapında uzmanların katılacağı etkinlik kapsamında sunulan Early Bird’ten yararlanmak için buradaki linki tıklayabilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın