Türkiye’nin en yıkıcı Start-up’ları Smartcon 2016 Start-up Day’de

İstanbul’da düzenlenecek olan Smartcon 2016 Zirvesi, Büyük Veri (Big Data), Nesnelerin Interneti (IoT), Yapay Zekâ, yenilikçi ve yıkıcı teknoloji odaklı Smartcon 2016 Start-up Day etkinliğine ev sahipliği yapacak. Büyük Veri, ileri analitik, yapay zekâ ve IoT gibi yenilikçi teknolojilere odaklanan 16 Start-up’ın sunumlarıyla yer alacağı Smartcon 2016 Start-up Day etkinliğinde, finale kalan 16 girişim, kendi hikayesini alanının önde gelen isimleri ve yatırımcılarla paylaşma şansı bulacak.

Start-up Day finalisti olan girişimler, Smartcon 2016 İstanbul Zirvesi’nde girişimlerini anlatabildikleri stand alanına sahip olacak. Birinci olan finalist ise Smartcon 2016 Dubai zirvesinde girişimini anlatma şansı yakalayacak.

‘Taklitçi modellerin ötesine geçilmeli’

smartcon-2016-start-up-dayStart-up Day etkinliğinde ayrıca yıkıcı teknoloji ve iş modellerinin yanısıra girişimcilere verilen destekler, Türkiye’de girişimcilik alanının gelişmesi ve ilerlemesi için atılması gereken adımlar, ekonomik rekabeti sürdürebilmek için girişimcilerin neden taklitçi modellerin ötesine geçmesi gerektiği konuları ele alınacak.

Start-up Day yarışması hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için buradaki linki tıklayabilirsiniz. Çağlar Göğüş, Hamit Hamutçu ve Emre Yayıcı tarafından, kurulan “Big Data danışmanlık ve eğitim şirketi Analytics Centerın 31 Mayıs – 1 Haziran 2016 tarihlerinde düzenleyeceği Smartcon 2016 İstanbul Zirvesi ile ilgili ayrıntılı bilgiye ise şuradan ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın