Snapchat Anılar özelliği ile hiçbir ‘snap’ kaybolmayacak

Sosyal medya uygulaması Snapchat Anılar adı verilen yeni özellikle güncellendi. Snapchat son güncellemesi ile birlikte, kullanıcıların kendi kişisel koleksiyonlarındaki ‘Snap’lerini ve ‘Hikaye’lerini kaydetmelerini sağlayacak “Anılar” (Memories) adlı yeni özelliğini kullanıma sundu.

Snapchat Anılar özelliği, kullanıcıların Snapchat üzerinden çektiği fotoğrafları ve videoları, cihazlarının fotoğraf galerine kaydetmek yerine, uygulamanın bünyesinde saklamasına imkan veriyorBilindiği üzere Snapchat’in en büyük özelliği kullanıcıların yaptığı paylaşımların 24 saat sonra kayboluyor olmasıydı.

snapchat-memoriesDuyurulan yeni özellik ile kullanıcılar artık paylaşımlarını uygulama üzerinde de saklayabilecek. “Anılar” (Memories) özelliği ile birlikte Snapchat kullanıcıları, yaptıkları paylaşımları sadece kendilerinin görebilecekleri galeri formatında kaydedebilecek.

Yeni özelliğinin kademeli olarak kullanıcılara sunacak olacak Snapchat, “Anılar” kullanıma açıldığında, kullanıcılara bir sohbet iletisi göndereceğini duyurdu. Kullanıcılar “Anılar” özelliği ile yedekleyebileceği fotoğraf ve videolara, anahtar kelime araması ile ulaşabilecek; bu fotoğraf ve videoları “Move To My Eyes Only” adı verilen özellik ile yeniden arkadaşlarıyla paylaşabilecek.

Snapchat Anılar nasıl kullanılır?

Snapchat’in yeni özelliği “Anılar”ın özellikleri ve (Memories) nasıl kullanılabileceğiyle ilgili yayınladığı videoyu, aşağıdan izleyebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

15 comments

 1. Nyks

  Anılara kaydedilenleri falan Hikayemizde paylaşabiliyoruz orasını anladım ama Mesela bizim Anılarımızdaki olanları normal paylaşmadan çnce kimse göremiyor değil mi

 2. Gül

  Ben de 2 haftadır anılara kaydettiğim snapler açılmıyor ne edicem bilmiyorum film rulosuna da aktarmamıştım

 3. Şevval

  Biri artık cevap yazabilir mi çoğu kişi bundan şikayetçi anılardaki videolarım resimlerim kayboldu

 4. Ayşe

  Benimde aynı şekilde yurt dışında çektiğim fotoğraflarım videolarım açılmıyor hata veriyor yardımm

 5. CANER ÖZER

  ARKADAŞLAR BENDE DE ANILARDA Bİ KISIM GÖRÜNÜYOR VE DİĞERLERİ AÇILMIYORDU SÜREKLİ YEDEKLEME HATASI DİYORDU DAHA SONRA SNAPCHATIMIN GÜNCEL OLMADIĞINI FARKETTIM VE GOOGLE PLAYDEN GÜNCELLEME YAPTIM VE ŞU ANDA SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE KULLANIYORUM SİZDE BU ŞEKİLDE DENEME YAPIN… (Snapchat:ccaner1)

Bir Cevap Yazın