Snapchat videolarına geri sarma, hızlı ve yavaş çekim özellikleri geldi

Son dönemlerin en popüler uygulamalarından biri olan Snapchat’teki videolara geri sarma, hızlı ve yavaş çekim özellikleri geldi. Android ve iOS uygulamalarını güncelleyen Snapchat, videolara eklediği yeni özelliklerle beraber kullanıcılarına daha eğlenceli video çekimi imkanı sunacağa benziyor.

Snapchat videolarına gelen yeni özellikler, filtre ekleme seçenekleriyle uygulanıyor. Yani video çekimi yaptıktan sonra ekranı sola ya da sağa kaydırarak bu özelliklere ulaşabilirsiniz.

Snapchat videolarına eklenen özellikler şu şekilde:

Yavaş çekim (Slow-Motion): Çektiğiniz videoların hızını yavaşlatıyor. Sümüklü böcek resmiyle gösterilen bu özellik sayesinde hızlı olan çekimlerde kullanarak arkadaşlarınıza tüm detayları gösterebilirsiniz.

Hızlı çekim (Fast-Forward): Videolarınızın iki kat daha hızlı oynatılmasını sağlıyor. Zıplayan tavşan ile resmiyle gösterilen hızlı çekim ile çok daha eğlenceli videolar oluşturabilirsiniz.

Geri sarma (Rewind): Çektiğiniz videoları ters olarak oynatılmasını sağlayan bu özellik, geri sarma resmiyle simgeleniyor. Komik videolar için birebir 🙂

snapchat-video-geri-sarma-yavas-hizli-cekim

Açıkçası uygulama, kısa zamanda popüler bir uygulama olmanın hakkını veriyor. Her geçen gün kullanıcılarına farklı ve eğlenceli özellikler sunan Snapchat’in yeni video özellikleri de son trendlere uyum sağlıyor.

Snapchat, Instagram ve diğer sosyal ağlar gibi video özelliklere ağırlık veriyor. Ki bizce de çok başarılı işlere imza atıyor. Önümüzdeki günlerde Snapchat’in ne gibi yeniliklere imza atacağını merakla bekliyoruz.

Android

iOS


Yorumlar

yorum

8 comments

  1. esi

    bende note 3 kullanıcısıyım bende de hızlı yavaş çekim ve geri sarma efekti çıkmıyor neden?
    çok anlamsız bi durum…

  2. esiş

    ben de note 3 kullanıcısıyım bende aynı sorunu yaşıyorum. Bu video efektleri bende de yok. Snapchat ekibine defalarca attığım maillerden sonunda cevap aldım. Ve bu sorunun Android sürümü ya da programla ilgili bir sıkıntı olmadığını, muhtemelen telefon modelimin efektleri desteklemediğini söylediler😔. Anlamıyorum Note 3 nasıl desteklemez yaa nasıl… 😒

Bir Cevap Yazın