Snapchat, İstanbul etiketini kullanıcılara sundu

Türkiye’de her geçen gün daha popüler hale gelen Snapchat İstanbul etiketini kullanıcılara sundu. Snapchat, “Heads up Istanbul is live tomorrow” yazan etiketiyle İstanbulluları, snap göndermeye çağırıyor. İstanbul başlıklı bir kategori açan Snapchat, buraya atılan tüm fotoğraflar ise tüm dünyadaki Snapchat kullanıcılarının ‘hikayem’ kısmında yer almasını sağlayacak. Böylelikle İstanbul’da çekilen tüm fotoğraflar, dünyadaki Snapchat kullanıcılarının görmesi sağlanacak.

Snapchat İstanbul etiketi nasıl yapılır?

Snapchat etiketine dünyadan bir örnek.

Snapchat etiketine dünyadan bir örnek.

Peki Snapchat İstanbul etiketini nasıl yaparsınız? Bunun için yapılması gereken Snapchat’te fotoğraf çektikten sonra dokunarak ekranı sağ çekmek. Böylelikle fotoğraflarınıza birçok farklı İstanbul etiketini koyabileceksiniz. Bundan sonra da İstanbul kategorisine bir tik atmanız gerekiyor. Yazının başında da belirttiğimiz gibi bu fotoğraflar ise dünyadaki diğer Snapchat kullanıcılarının ‘İstanbul’ etiketinin altında yer alacak.

Snapchat uzun zamandan beri dünyanın birçok farklı şehri için bu özelliği kullanıcılarına sunmuştu. New York, Dublin, Miami ve Londra gibi birçok farklı şehirdeki Snapchat kullanıcıları kendi şehirlerindeki fotoğrafları paylaştı.

Şimdi ise sıra İstanbul’da. Zaman seferberlik zamanı! İstanbul’u tüm dünyadaki Snapchat kullanıcılarına tanıtmak için en güzel İstanbul fotoğraflarınızı bu kategoriye gönderin. Güzel fotoğraflı ve bol eğlenceli zamanlar…

İstanbul için hazırlanan özel etiketlerin örneklerini aşağında inceleyebilirsiniz.

snapchat-istanbul-etiket-1


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın