Snapchat’e şarj durumu etiketi geldi

Ramazan ayı ve İstanbul için kullanıcılara sunduğu etiketlerle dikkat çeken Snapchat şimdi de şarj durumunu gösteren bir etiket yayınladı. Kullanıcıların kalan şarj ömrünü fotoğraflara ekleyebilmesini sağlayan bu etiket oldukça dikkat çekeceğe benziyor.

Snapchat’teki şarj etiketini bende neden çıkmıyor demeyin. Çünkü bu etiketi kullanabilmek için şarjınızın doluluk oranı çok önemli. Öncelikli olarak Snapchat uygulamasındaki bu etiketi kullanabilmeniz için iki farklı yol bulunuyor. Bunlardan birincisi şarj durumunuzun yüzde 10’un altına düşmesi gerekiyor. Diğeri ise akıllı telefon şarjınızın yüzde 95’in üzerinde olması.

Şarj durumu etiketi nasıl çıkar?

Peki bu etiket nasıl kullanılıyor? Eğer şarj durumunuz bahsettiğimiz bu iki durumdaysa Snapchat uygulamanızı açın ve bir fotoğraf çekin. Bu fotoğrafı çektikten sonra ekranını sağa veya sola doğru kaydırarak filtre seçimine gelin. Bu filtreler arasında şarj durumunu gösteren filtreleri göreceksiniz. Şarj durumunuzu gösteren filtreyi seçtikten sonra arkadaşlarınıza bu fotoğrafları gönderebilirsiniz.

Snapchat, oldukça eğlenceli bir uygulama haline dönüşmeye başladı. Bu da biz başta olmak üzere tüm kullanıcıların dikkatini çekiyor. Şarj durumunu gösteren etiket de bunlardan biri. Snapchat’in yeniliklerini merakla bekliyoruz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın