Snapchat videolarına 3 boyutlu emoji etiketleri eklendi

Snapchat uygulamasına 3D sticker özelliği eklendi. Snapchat uygulamasına gelen Snapchat 3D emoji etiketi güncellemesiyle artık kullanıcılar paylaştıkları videolara istedikleri kadar hareketli emoji etiketleri ekleyebiliyor.

Çekilen videoların istenilen yerine emoji koyarak paylaşmaya olanak veren yeni özellik öncelikli olarak Snapchat’in Android uygulaması için sunuldu.  634116329

Snapchat 3D emoji etiketi özelliğinin önümüzdeki haftalarda iOS kullanıcıları için gelecek güncellemeyle aktif hale gelmesi planlanıyor.

Kullanıcıların paylaştığı ‘snap’leri daha eğlenceli hale getirmek için yapılan bu son yenilik ile Snapchat’in video snap’leri, artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisiyle de tanışmış oldu.

Snapchat 3D emoji etiketi nasıl kullanılır?

Snapchat’in şu anda Android kullanıcıları tarafından erişilebilen 3D emoji etiketi özelliğini kullanarak, videolarınızı etiketlemek için şu adımları izleyebilirsiniz:

  • Snapchat uygulamasını açıp, 3D etiket eklemek istediğiniz videonuzu çekin1009482556
  • Çekimi bitirdikten sonra ekranın üstünde yer alan etiket ikonuna basın.
  • Videonuzda kullanmak istediğiniz etiketi seçin.
  • Seçtiğiniz etiketi, videonuzda kullanmak istediğiniz objenin üzerine yerleştirin. 
  • Sözkonusu obje üzerinde sabitlemek için etiketin üzerine ‘uzun’ basın.
  • 3D emoji etiketiniz artık video snap’inizde.

Snapchat’in Android uygulamasını buradan güncelleyebilirsiniz. iOS kullanıcıları ise ‘video snap’lerine 3D emoji etiketleri eklemek için biraz daha bekleyecek. Snapchat’ten bu konuda açıklama yapılmasa da 3D emoji etiketi özelliğinin 1-2 hafta içinde iOS platformuna da gelmesi bekleniyor.


Yorumlar

yorum

1 comment

Bir Cevap Yazın