Sony Wena Wrist: Ekranı olmayan akıllı saat!

Akıllı saatler son dönemlerin en popüleri teknolojik ürünleri arasında. Ve bu yüzden de birçok şirketin farklı ürünlerle akıllı saat modellerini kullanıcılara sunmaya çalışıyor. Sony de rakiplerine göre farklı bir ürünle yeni bir akıllı saat modellerini kullanıcılara sundu.

Sony’nin kitlesele fonlama platform First Flight’tan çıkan Sony Wena Wrist’in en dikkat çeken yanı ekranının olmaması. Bir analog saat olan Sony Wena Wrist’in akıllı olan yeri ise metal kayışı.

sony-wena-wrist

Saat yerine metal kayışı akıllandırmayı seçen Sony Wena Wrist, kullanıcıların tüm günlük aktivitelerini takip ediyor. Atılan adımlar, çıkılan kat, yakılan kalori gibi birçok farklı veri bu akıllı kayış sayesinde akıllı telefonlara iletiliyor. Buna ek olarak Sony Wena Wrist’te bulunan NFC sayesinde temassız ödeme de yapabilmek mümkün.

Sony Wena Wrist’in en çok dikkat çeken yanı ise şarj ömrü oldu. Paylaşılan bilgilere göre Sony Wena Wrist, tek şarjla yaklaşık 1 hafta kullanılabiliyor.

Sony Wena Wrist’in önümüzdeki mart ayında satışa çıkması bekleniyor. Yeni akıllı saatin fiyatı ise 287 dolardan başlayacak. 576 dolara kadar çıkacak.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın