Star Wars Battlefront, tüm galakside 20 Kasım’da çıkıyor

Electronic Arts (EA) stüdyosu olan DICE ve Lucasfilm, Star Wars Battlefront’un Avrupa’da 20 Kasım 2015’ten itibaren piyasada olacağını duyurdu. Merakla beklenen oyunun ilk fragmanı Star Wars Celebration’daki binlerce katılımcının önünde gösterildi. Lucasfilm ile ödüllü Frostbite oyun motorunu bir araya getiren Star Wars Battlefront foto-realistik görseller ve ikonik Star Wars mekanlarında geçen epik aksiyon sahnelerini interaktif bir deneyimle sunacak.

Endor, Hoth, Tatooine ve ilk kez karşınıza çıkacak bir gezegen olan Sullust da dahil olmak üzere Star Wars evreninin en ikonik gezegenlerini içeren Star Wars Battlefront’ta oyuncular, orijinal üçlemeden Darth Vader ve Boba Fett gibi en ünlü karakterleri seçerek, oynayabilecekler. Star Wars Battlefront farklı tür savaşlar için geniş kapsamlı 40 kişilik çoklu-oyuncu modlarından, tek başınıza veya çevrimdışı bölünmüş ekran ya da çevrimiçi işbirlikli oynayabileceğiniz modlara kadar bir çok mod içerecek.

PS4, Xbox One ve PC için gelecek

Dünyanın dört bir yanındaki pek çok kişi gibi kendilerinin de Star Wars evreninin büyük hayranı olduklarını söyleyen Star Wars Battlefront Kıdemli Yapımcısı Sigurlina Ingvarsdottir, oyunla ilgili şunları söylüyor: “Bir Star Wars projesi üzerinde çalışmak gerçek bir onur. Sizi hep hayalini kurduğunuz o Star Wars savaşlarının tam ortasına bırakacak mükemmel bir oyun sunmayı planlıyoruz.”

Türkiye’de de Sony PlayStation 4 (PS4), Microsoft Xbox One ve PC için  20 Kasım tarihinde satışa sunulacak olan Star Wars Battlefront ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Star Wars Battlefront oyununun fragmanını ise aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın