Star Wars Battlefront’un oynanış videosu yayınlandı

Oyunseverlerin son dönemlerde sayıkladığı oyunların başında Star Wars Battlefront geliyor. Şu anda ön satışta olan ve 19 Kasım’da dünya ile aynı anda satışa çıkacak olan Star Wars Battlefront’un oynanış videosu yayınlandı.

Oynanış videosunda gördüğümüz kadarıyla Star Wars Battlefront, tıpkı filmlerdeki kadar heyecan verici. AT-AT’nin Hoth’un donmuş tundralarında attığı adımların uğursuz gürültüsü, imparatorluk speeder motorları Endor’un bereketli ormanlarından vızıldayarak geçerken onlara ateş açan Asi Kuvvetlerinin sesleri, gökyüzünü dolduran X-Wing ve TIE Fighter filoları arasındaki heyecanlı it dalaşları Star Wars Battlefront’ta yer alan sahneler arasında.

Yeni oyun, ayrıca 40 kişiye kadar varan multiplayer maçlarında bölünmüş ekran veya çevrimiçi işbirliği halinde oynanabilecek.

Yazının başında da paylaştığımız gibi Star Wars Battlefront, 19 Kasım’da satışa çıkacak. Ancak sabırsız bir Star Wars hayranıysanız şimdiden ön sipariş verebilirsiniz. Ön sipariş seçeneği şu anda Aral Game’in internet sitesinde yer alıyor. Fiyatlar ise platforma göre 180 TL ile 252 TL arasında değişiyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın