Star Wars: Force Arena iOS ve Android için yayınlandı

Mobil oyun şirketi Netmarble Games ve Lucasfilm’in işbirliğiyle geliştirilen Star Wars: Force Arena oyunu bugün 154 ülkede resmi olarak çıktı. iOS ve Android uygulama mağazalarında yerini alan Star Wars Force Arena ile oyuncular, ikonik Star Wars karakterlerinden oluşturdukları güçlü bir takımla tüm dünyadan arkadaşlarına karşı veya onlarla birlikte gerçek zamanlı PvP (Player versus player) savaşlarına katılabilecekler.

Netmarble Games Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Seungwon Lee, “Galaksi savaşında hangi tarafı tutarlarsa tutsunlar, tüm Star Wars severlere ve mobil oyunculara Star Wars: Force Arena ‘yı sunmaktan oldukça heyecanlıyız” dedi.

Oyundaki küresel sıralama sistemi, savaşarak topladıkları puanlara göre oyuncuları 7 kategoriye ayırıyor. Yüksek skor elde eden oyuncular, iki haftada bir olmak üzere güçlü kart paketleriyle ödüllendirilecek ve puan ne kadar yüksekse, oyuncular o kadar kartlar kazanacak.

60 Star Wars karakteri bir arada

Oyunda, 60’ı Star Wars karakterleri (Darth Vader, Han Solo…) olmak üzere, 80’den fazla oyun kartı bulunuyor. Bu kartlar arasında, serinin yeni filmi Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi’nden yeni yüzler (Jyn Erso…) de bulunuyor.

Maksimum 50 oyuncuya kadar güçlü takımlar kurup oyun içinde arkadaşlarla sohbet etmeyi sağlayan bir İttifak sistemi de 3. seviyeye ulaşıldığında açılıyor. Oyuncular galibiyet ödüllerini paylaşmak için ittifaklarındaki diğer üyelerle Dostluk Maçı veya Normal Karşılaşma yapabilecekler.

Oyunla ilgili daha fazla bilgiye oyun için açılan www.StarWarsForceArena.com adresi üzerinden erişebilirsiniz. Star Wars: Force Arena oyununu indirmek için ise aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

iOS 

Android


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın