En kullanışlı takdir ve teşekkür hesaplama araçları

Okulların kapanmasına sayılı günler kaldı ve öğrencilerin en çok merak ettiği konuların başında ise takdir ve teşekkür hesaplamaları bulunuyor. Akıllı telefon uygulamalarının hayatımıza girmesinden sonra takdir teşekkür hesaplama için uygulamalar kullanıcılara sunulurken, bunun yanı sıra webte de birçok takdir teşekkür hesaplama aracı bulunuyor. Takdir ve teşekkür hesaplamak isteyen öğrenciler için interneti biraz araştırdık. En kullanışlı takdir ve teşekkür araçlarını bir araya getirdik.

takdir-tesekkur-hesaplama-uygulama

Takdir ve teşekkür hesabı için en iyi araçların başında akıllı telefon uygulamaları geliyor. Bunun için de yerli uygulama geliştiricilerin yaptığı uygulamalar kullanıcılara sunulmuş durumda. iPhone ve Android işletim sistemli akıllı telefonlar için geliştirilen E-Okul Ortalama Hesaplama uygulaması oldukça başarılı bulduğumuz bir takdir ve teşekkür hesaplama aracı. Uygulamaya almış olduğunuz ders notlarını girerek hangi başarı belgesini alacağınızı görebilirsiniz. Uygulamayı 1.99 TL ile indirebileceğiniz de sözlerimize ekleyelim.

takdir-tesekkur-hesaplama-2

 

Buna ek olarak web sitelerinde de birçok farklı takdir ve teşekkür hesaplama aracı bulunuyor. Bu anlamda bizim dikkatimizi çeken takdir ve teşekkür hesaplama araçlarının başında Hesabet.com bulunuyor. İlkokuldan liseye kadar hemen hemen tüm sınıflar için ayrı ayrı hesaplama yapılabiliyor. Buna ek olarak Hesaplama.net’in de takdir ve teşekkür hesaplama aracı da kullanışlı olduğunu paylaşalım.

Veliler ise daha önce tüm ayrıntılarıyla paylaştığımız Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden öğrencilerin takdir ve teşekkür hesaplamalarını yapabilir.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın