TeknoSA ilk akıllı saat modeli Preo Watch’u satışa sundu

Teknoloji marketler zinciri TeknoSA, akıllı telefon modeliyle beraber akıllı saat modeli Preo Watch’u (Pwatch) da tanıttı. Bluetooth üzerinden akıllı telefonlara bağlanabilen Preo Watch’ta ortalama bir akıllı saatte bulunan hemen hemen tüm özellikler mevcut. TeknoSA markalı akıllı saatin fiyatı ise rakiplerine göre oldukça iddialı.

Paylaşılan bilgilere göre Pwatch ile adım takibi, kalori takibi, uyku düzeni takibi ve vücut kitle endeksi ölçümü gibi özelliklere sahip. Bu yüzden de kullanıcılar hemen hemen günlük tüm aktivite ihtiyaçlarını bu cihaz üzerinden takip edebiliyor.

Su geçirmezlik sertifikası

Bu ek olarak cihazın üzerinde OLED ekran bulunuyor. OLED ekranı üzerinden cihazın tüm özelliklerini takip edebilmek mümkün. Su geçirmezlik sertifikası IP67’ye sahip olan Pwatch ile gelen arama veya mesaj uyarılarını da takip edebilirsiniz.

Gelelim TeknoSA Pwatch’un fiyatına. Toplantıda paylaşılan bilgilere göre Pwatch 99 TL’lik fiyatla satışa sunulacak. Ancak bu akıllı saati TeknoSA’nın akıllı saati Preo P1 ile satın almak isterseniz daha uygun bir fiyata alabilirsiniz. TeknoSA Preo P1 ve TeknoSA PWatch’un toplam fiyatı 749 TL olarak belirlenmiş durumda.


Yorumlar

yorum

2 comments

  1. TEKNOSA PREO PWATCH AKILLI SAAT beş para etmez aldım kullanamıyorum hiş bir işe yaramıyor dün aldım bugün iade edeceğim TEKNOSADA çalışan bile saatin saati ayarlamasının bilmiyor

  2. şahin

    Saat çok kullanışlı, 10 gündür kullanıyorum , iphone ile uyumlu çalışıyor , çok güzel bir ürün kullanımı çok basit ve su geçirmiyor , bu ürünü akıllı saat olarak değil akıllı bileklik olarak aldım , 100 liraya alına bilecek mükemmel bir ürün tabikide apple ın saati gibi değil 🙂 fiyatı 1300 tl de değil ama , fiyat performansı süper , geçe uyku düzenini gösteriyor kaç kalori yaktığını günde kaç metre yürüdüğünü vs.. bir çok özelliği var 100 TL ye değer..

Bir Cevap Yazın