Türk Telekom’un 4.5G reklamını Ronaldo yapacak!

Türk Telekom’un 4.5G teknolojisi için hazırladığı “#sanahizmiyok” temalı kampanyasının reklam yüzü Portekizli dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo oldu.  Türk Telekom’un GiGA 4.5G adını verdiği teknolojisinin iletişimi kapsamında hazırladığı hız odaklı reklam kampanyasında, Real Madrid’de forma giyen Ronaldo rol alıyor. Türk Telekom Ronaldo için ne kadarlık bir ödeme yapıldığını ise açıklamadı. Türk Telekom CEO’su Rami Aslan konuyla ilgili şunları söyledi:

“Türk Telekom olarak 1 Nisan’dan itibaren, GiGA 4.5G teknolojimiz ile 4.5G’den üç kat daha hızlı mobil internet deneyimini kullanıcılara sunacağız. Bu konudaki farkımızı 4.5G reklam kampanyamız ile de ortaya koymak istedik. Bu amaçla dünyanın en hızlı futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo’nun 4.5G reklam kampanyamızın yüzü olmasına karar verdik. Ronaldo’lu reklam filmimiz ile hız ve kalite arayanları Türk Telekom’un Fiber Güçlü 4.5G dünyasına davet ediyoruz.”

Ücreti açıklanmadı!

turk-telekom-Cristiano-Ronaldohttp://www.ronaldoyahizlazim.com/ sitesi üzerinden duyurulan Cristiano Ronaldo’lu Türk Telekom reklam filmi 30 Mart Çarşamba akşamından itibaren kamuoyu ile buluşacak. Ağustos 2015’te yapılan ihalede toplam 1.1 milyar Euro’luk bedelle 4.5G lisanslarını alan Türk Telekom’un yeni reklam yüzüyle ilgili yaptığı açıklamada, Ronaldo’ya ne kadar bir ücret ödeneceği açıklanmazken, Dünyanın en hızlı ikilisi olarak tanımlayabileceğimiz Türk Telekom ve Ronaldo, yeni reklam kampanyamızda çok iyi bir uyum sergilediler” demekle yetinildi!

4.5G lisans bedeli için taksitli ödeme seçeneğini seçen Türk Telekom ve Turkcell, ödemelerini 4 eşit taksitte ve 6’şar aylık arayla yapıyor. İlk taksidi Ekim 2015’te ödenen lisans bedelleri için ödemeler,  2017 yılının Nisan ayında tamamlanacak. 4.5G lisans bedelleri için peşin ödemeyi tercih eden Vodafone ise ödemesini geçen yılın Ekim ayında yapmıştı.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın