Turkcell akıllı projektör video inceleme [TeknoYO! TV]

Turkcell’in 4.5G uyumlu akıllı projektörü Turkcell TV Airı (üreticisi ZTE‘nin model adıyla ZTE Spro 2) inceledik. Geçen ay itibariyle satışa çıkan cihaz, 1280×720 çözünürlükte görüntü yansıtabiliyor. 5 inçlik dokunmatik ekranı bulunan Turkcell‘in akıllı projeksiyon cihazı, Android 4.4 (KitKat) işletim sistemiyle geliyor.

3 saate kadar pil ömrü bulunan cihaz, 134 x 131 x 33.3 mm boyutlarında ve 570 gram ağırlığında. Cihazın en dikkat çeken özelliği kullanım kolaylığı. Görüntüyü hangi açıyla hangi uzaklıktan yansıtırsanız yansıtın, cihaz görüntüyü düzeltiyor ve netlik ayarını otomatik olarak yapıyor.

Sunum yapanlara ve evde film izleyenlere

turkcell-akilli-projektorTablet ile projeksiyon cihazı özelliklerini bir arada sunan ürünün kullanım alanı geniş. Sürekli sunumlar yapan ya da eğitim veren biriyseniz; bu cihazla yanınızda bilgisayar taşımadan sunumlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün. Cihaz ayrıca ailenizle veya arkadaşlarınızla evde film seyretmek isteyenler için de ideal bir ürün.
Işık gücü 200 lümen olan cihaza HDMI, USB girişleri ile görüntü kaynakları bağlanabiliyor. Dahili hoparlörü evde veya iş yerinde orta genişlikteki alanlar için yeterli denilebilecek seviyede olan akıllı projektörün kumandasında yer alan lazer işaretleyici de sunum yapanların işini oldukça kolaylaştırıyor.

Peşin fiyatı 2819 TL

turkcell-zte-projektorTurkcell TV Plus, Turkcell Müzik, BiP, Akıllı Depo ve Goller Cepte gibi Turkcell uygulamaları yüklü halde sunulan cihazın belki de tek dezavantajının fiyatı olduğunu söyleyebiliriz. 

Peşin fiyatı 2819 TL olan Turkcell akıllı projektör (ZTE Spro 2) için aylık 115 TL’den başlayan fiyatlarla 36 aya kadar taksit seçeneği sunuluyor.

Tüm teknik özelliklerine buradan erişebileceğiniz cihazın, Bilgitivi ile birlikte TeknoYO! TV için hazırladığımız inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Turkcell akıllı projektör video inceleme


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın