Turkcell ‘ses’ içermeyen BiP paketlerini kullanıma sundu

Turkcell, anlık mesajlaşma uygulaması BiP üzerinden her yöne arama da yapılabilen yeni paketlerini abonelerinin kullanıma sundu. Turkcell’in ‘Süpper BiP paketleri ile görüntülü görüşme, kaybolan mesaj, para transferi, online check-in gibi özelliklerin yanısıra sabit ve mobil her yöne arama da yapılabilecek.

192 ülkede 12 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşan BiP’e yeni özellikler ekleyen Süpper BiP paketleri ile aboneler, sabit telefonlar ve tüm operatör numaralarını BiP üzerinden arayabilecek. Turkcell, bu uygulamayı daha önce KKTC’deki dijital markası lifecell hayata geçirmiş, ses ve SMS’i internete taşımıştı.

‘Mobil iletişimi internete taşıyoruz’

İletişim dünyada tamamen ‘data’ya doğru bir eğilim gösterdiğine dikkat çeken Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, yeni paketlerle ilgili olarak, “Mobil iletişimi internete taşıyarak abonelerimizin arama alışkanlıklarını değiştirecek Süpper BiP paketlerini yarattık. Bu paketlere özel BiP’ten her yöne geçerli arama dakikaları ile karşı tarafta BiP uygulaması olsun olmasın BiP üzerinden hem tüm operatörler hem de sabit telefonları aramak artık mümkün olacak. Tüm iletişimin BiP üzerinden sağlanmasıyla bugüne kadar yeşil olan arama butonları bundan sonra BiP’in mavisine dönüşecek. Hedefimiz bu özelliği tüm dünyada yaygınlaştıran ilk operatör olmak” dedi.

Paketler 2 GB ile 12 GB arasında

Her şeyi internetten yapan Süpper BiP paketlerinde 2 GB’dan 12 GB’a varan internet seçenekleri, BiP uygulaması üzerinden BiP kullanıcılarını sesli, görüntülü aramak, mesajlaşmak, fotoğraf ya da video alıp göndermek için 30 GB ve yine BiP uygulaması üzerinden sabit ve mobil her yöne 1000 dakika 35 TL ile 99 TL arasında değişen aylık fiyatlarla sunuluyor. Süpper BiP paketleri ile birlikte Turkcell TV+, Fizy, Lifebox ve Turkcell Dergilik servisleri de kullanıcılara sunuluyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın