Turkcell’den kadınlar için özel uygulama SiM

Turkcell, kadınlara özel akıllı telefon uygulaması SiM kullanıma sunuldu. Kadınların kişisel bakım, astroloji, dekorasyon ve çocuk bakımı gibi konularda ihtiyaç duyduğu faydalı bilgileri içeren Turkcell SiM uygulamasından, tüm operatör kullanıcıları faydalanabiliyor.

SiM’de yer alan “Benim İçin” bölümünde, Tülin Şahin güzellik sırlarını paylaşacak; sağlıklı saçlar için bilgiler, uygulamalı günlük makyaj önerileri, moda, sağlıklı beslenme ve cilt bakımıyla ilgili tüyolar verecek.

“Çocuğum için” bölümünde ise anneler; Pedagoji Derneği’nden onaylı içeriklerle çocuk gelişimi hakkında pratik bilgiler ve çocukların seveceği yemek tarifleriyle buluşurken, çocukları için de eğlenceli ve eğitici videolar bulacak. Uygumada, ayrıca Loreal, Koçtaş, Lidyana, Pakolino, Mustela, E-Bebek ve Memorial Hastanesi’nden uzmanların hazırladığı içerikler de bulunuyor.

Pohpohla Beni’ butonu

Turkcell’deki akıllı cihaz penetrasyonunun yüzde 68’e ulaştığını söyleyen Turkcell Marka Yönetimi ve İletişim Direktörü Dilara Demir Kısakürek, “İnternet artık hayatımızın her notasında. Kadınlar akıllı telefon kullanarak hayatlarını kolaylaştıracak her türlü gelişmeyi öğrenmek ve paylaşmak istiyor. Sadece iş kadını değil, ev kadınlarında da bu trendi görüyoruz” dedi.

Uygulamada bulunan ‘Pohpohla Beni’ butonu ile SiM, kadınlara istedikleri her an tek bir tıkla iltifat edecek. ‘Süsle-Paylaş’ fonksiyonu ile fotoğraf süsleme ve albüm yapma seçeneklerinin de bulunduğu uygulama ile kadınlar çocuklarının bilgilerini arşivleyebilecek, bebeklerin boy-kilo detayını girerek büyüme hızlarını takip edebilecek. Turkcell SiM uygulaması, Apple Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın