Kedi ve köpeğinizi ‘Turkcell Tam Burada’ anlık olarak takip edecek

Turkcell’in yeni servisi Tam Burada ile kullanıcılar, motosikletlerinin, önemli eşyalarının veya kedi, köpek gibi evcil hayvanlarının nerede olduğunu cep telefonlarına indirdikleri mobil uygulama üzerinden anlık olarak takip edebilecek. Turkcell SIM kartı ile çalışan Tam Burada cihazı, GPS ve Turkcell çekim noktaları destekli konum verilerini, belirlenen zaman aralıkları ile sisteme ileterek görüntülenmesini sağlıyor. turkcell-tam-burada1

Kullanıcılar, cihazın üzerinde bulunduğu eşyanın veya tasmasına takıldığı evcil hayvanın o anda nerde olduğunu, hareket ediyorsa hangi hızla ve hangi yöne doğru hareket ettiğini görüntüleyebiliyor.

 42 gram ağırlığındaki cihaz, kullanıcı tarafından belirlenen güvenli alanın dışına çıktığında uygulama üzerinden cep telefonuna anlık bildirim ve SMS gönderiyor.

Acil durum botunu, konumu veriyor

Tam Burada cihazının üzerinde bulunan Acil Durum (SOS) butonu ise, 3 saniye boyunca basılı tutulduğunda cep telefonuna cihazın bulunduğu konum ile ilgili bildirim gönderilmesini sağlıyor. 24 aylık kontratla, ayda 19.90 TL’ye satılan cihaz, telefona gelen otomatik mesajdaki link üzerinden ücretsiz olarak indirilen Tam Burada mobil uygulamasına ile çalışıyor. 1 saatte tam şarj edilebilen cihaz, 4 gün boyunca kullanılabiliyor. 47x40x17 mm boyutlarındaki cihazda , 600 mah lityum-iyon pil bulunuyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın