Uber, 1 Kasım’da İstanbulluları sandığa ücretsiz taşıyacak

Yolcularla sürücüleri akıllı telefon uygulamasıyla bir araya getiren Uber, önceki seçimlerde olduğu gibi 1 Kasım’da da seçmenleri ve engellileri sandıklara ücretsiz taşıyacak. Seçim günü, UberTekne ve UberTaksi harici tüm ürünlerde her biri 50’şer TL’ye kadar iki yolculuğu hediye edecek olan Uber, ayrıca bugüne özel hazırlanan UberENGELSİZ araçlarıyla saat 09.00 – 19.00 arası engelli ve yaşlıları sandıklara ücretsiz ulaştıracak.

UberENGELSİZ için medikal taşımacılık firması ile işbirliği yapan Uber, hareket kabiliyeti kısıtlı, engelli ve yaşlıları tekerlekli sandalye ile transfer eden özel araçlar kullanacak.

Kampanya kodu: OYVERTURKIYE

uberengelsizMevcut Uber kullanıcıları, Promosyonlar alanına “OYVERTURKIYE” yazarak 1 Kasım Pazar günü ücretsiz olarak bu kampanyadan yararlanabilecekler. Yeni kullanıcıların ise OYVERTURKIYE kodu ile sisteme üye olmaları gerekiyor.

uber-secimDüzenleyecekleri “1 Kasım’da Uber’le Oy Ver Türkiye” kampanyasını değerlendiren Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Uber olarak amacımız insanların hayatını kolaylaştıran, hızlı ve güvenli ulaşım alternatifleri sunmak. Seçim günü de İstanbulluları sandıklara ücretsiz taşıyarak oy verme işlemini kolaylaştırmak istiyoruz. Ayrıca UberENGELSİZ ile İstanbul’u herkes için daha ulaşılabilir kılarak engelleri birlikte aşmayı hedefliyoruz” dedi.

Uber, Türkiye’de 7 Haziran Pazar günü yapılan Genel Seçim 2015‘te de İstanbul’da düzenlediği kampanya ile 2400’den fazla kişiyi ücretsiz taşımıştı.


Yorumlar

yorum

2 comments

  1. Uber cok yerinde ve ses getiren promosyonlara imza atıyor. 50 tllik promosyon cok iyi, eski uyelerin de yararlanabilecek olmasını ayrica begendim.

Bir Cevap Yazın