Uber uygulaması 14 Şubat’ta 14 TL’ye ‘serenat’ yapacak

Yolcularla sürücüleri akıllı telefon uygulamasıyla bir araya getiren Uber 14 Şubat Sevgililer Günü için iyisahne.com iş birliğiyle UberSERENAT kampanyasını hayata geçirdi. Uber’in 14 Şubat’a özel sunduğu özel kampanya ile kullanıcılar, sevdikleri, arkadaşları veya kendileri için Uber uygulaması üzerinden UberSERENAT çağırabilecek.

UberSERENAT, kullanıcılara bulundukları veya çağırdıkları konuma gelecek araçta bulunan iyisahne.com sanatçıları ile kendilerine veya sevdiklerilerine özel canlı bir serenat sergileyecek.

Uber, 14 TL karşılığındaki sunulacak olan bu hizmet ile UberSERENAT çağıranlara Eataly‘nin Bacio di Dama kurabiyelerini de getirecek.

UberSERENAT nasıl çağırılır?

İstanbul’da 2000’i aşkın kayıtlı sürücüsüyle hizmet veren Uber’in14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel sunduğu UberSERANAT hizmetini kullanabilmek için şu adımları izlemek gerekiyor:

  1. 14 Şubat Salı Günü 11:30 – 15:30 saatleri arasında Uber uygulamasını açın
  2. UberSERENAT’i seçin ve serenatı çağırmak istediğiniz konumu girin.
  3. Çağır tuşuna bastığınızda etrafta müsait bir serenat aracı bulunuyorsa belirlediğiniz konuma doğru yola çıkacak.
  4. Sürücünüz sizi arayarak serenat hediye etmek istediğiniz kişinin adresini ve ismini teyit edecek.
  5. Talep fazla olduğu için hemen bir araç bulamazsanız biraz bekleyin ve şansınızı tekrar deneyin.

70 ülkede 500’den fazla şehirde hizmet veren Uber  uygulaması 24 Haziran 2014’te kullanılmaya başlandığı İstanbul’da 2000’i aşkın kayıtlı sürücüsüyle hizmet veriyor. Uber Türkiye’de uberXL, uberTAKSİ, uberAİLE, uberPET ve yaz aylarında Bodrum’da uberXL ve uberGO servisleriyle faaliyetlerine devam ediyor.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın