Uber referandumda yolcuları sandığa ücretsiz götürecek

Araç çağırma uygulaması Uber referandum için kampanya başlattı. İstanbul’da 3 bini aşkın kayıtlı sürücüyle hizmet veren Uber, 16 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek olan referandum için yolcuları sandığa ücretsiz olarak götürüp, getirecek.

Uber’den yapılan duyuruya göre seçim günü REFERANDUM koduyla uberXL araç çağıran herkese her biri 30’ar TL’ye kadar 2 yolculuk ücretsiz olacak.

Türkiye’de faaliyete başladığı günden bu yana yaptığı iş birlikleriyle ve özel günlerde düzenlediği kampanyalarla dikkat çeken Uber, 16 Nisan’da yapılacak referandumda herkesi sandıklara ücretsiz götürüyor.

Uber’den referandum Kampanyası ile ilgili yapılan açıklamada, “Vatandaşlık görevini yerine getirecek bütün İstanbullular, REFERANDUM koduyla oy kullanacağı sandığa ücretsiz ve konforlu bir şekilde gidecek” denildi.

Promosyon kodu: REFERANDUM

Sadece uberXL ile yapılan yolculuklarda geçerli olacak kampanya kapsamında 16 Nisan’da 05:00-23:59 saatleri arasında her biri 30’ar liraya kadar 2 adet yolculuk ücretsiz sunulacak.

Daha önce hiç Uber kullanmayanların da yararlanabileceği kampanyada yolcuların tek yapması gereken REFERANDUM promosyon kodunu yolculuk tamamlanmadan hesaplarına tanımlamak.

Bunun için ise Uber uygulamasından hesabına giriş yapan kullanıcılar, menüden “Ödeme” sekmesine girecek. Ardından “Promosyon kodu ekle” butonuna basarak “REFERANDUM” kodunu uygulamalara ekleyecek. Bu işlemden sonra bir uberXL araç çağıran yolcular, kampanyadan yararlanabilecek.

Uber uygulamasını aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz.

iOS

Android

Windows


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın