Teknolojiden vazgeçemeyen 15 ünlü

Akıllı telefonu, akıllı saati derken herkes en son teknolojileri kullanmaya çabalıyor. Doğal olarak bunların başında ünlüler geliyor. Biz de TeknoYO! olarak Demet Akalın’dan Kıvanç Tatlıtuğ’a kadar birçok ünlünün kullandığı teknolojiyi bir araya getirdik. İşte ünlülerin kullandığı teknolojiler…

 

1- Kıvanç büyük ekran seviyor!

kivanc-tatlitug-bilgisayar

Kuzey Güney dizisinde telefon tutuşuyla dikkat çeken Kıvanç Tatlıtuğ, çok eskiden dev ekranlı bir laptop kullanıyordu. Siz deyin 17 inç, biz diyelim 20 inç. Kıvanç Tatlıtuğ’un kucağında dev bir laptop duruyor. Yorumu size kalmış.

 

2- Çağatay Ulusoy

cagatay-ulusoy-telefon-modeli

Medcezir dizisinin en dikkat çeken noktalarından biri Samsung oldu. Akıllı saatlerden akıllı telefonlara kadar birçok Samsung cihaz dizi de başroldeydi. Çağatay Ulusoy ise bu diziden olacak ki Samsung akıllı cihazlarını kullanmaya başladı.

 

3- Demet Akalın

demet-akalin-saat-markasi

Türkiye’nin Instagram şampiyonu açık ara Demet Akalın. Akıllı telefonunu bilmiyoruz.  Ancak Akalın’ın kullandığı akıllı saat modeli UpWatch. Kendi ismini UpWatch üzerine yazdıran Akalın, bunu Instagram profilinde de paylaştı.

 

4- Bülent Ersoy

bulent-ersoy-vertu

Lüks aksesuarlara düşkünlüğüyle dikkat çeken Bülent Ersoy’un akıllı telefonu da bir o kadar lüks. Daha önce de magazin sayfalarında yer alan fotoğraflarda Bülent Ersoy’un Vertu markalı akıllı telefon kullandığı göze çarpıyor.

 

5- Burcu Esmersoy

burcu-esmersoy-polaroid

Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla bilinen Burcu Esmersoy sıkı bir akıllı telefon kullanıcısı. Ancak Esmersoy’un vazgeçemediği teknolojiler arasında vintage bir Polaroid fotoğraf makinesi kullanıyor. En son ETS Tur’un reklamında da bu makineyi kullanmıştı.

 

6- Ebru Polat

ebru-polat-iphoneMagazin sayfalarında boy boy fotoğrafları yayınlanan Ebru Polat’ın tercihi iPhone 6 oldu. Apple’ın büyük ekranlı akıllı telefon modeli iPhone 6 Plus’ı tercih etmeyen Polat, 4.7 inçlik iPhone 6 kullanıyor.

 

7- Asena Erkin

asena-erkin-iphone

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Erkin, sıkı bir iPhone kullanıcısı. Daha önce iPhone 5S kullanan Erkin, şu sıralar çektiği selfilerden de belli olacağı gibi iPhone 6 Plus’a terfi etti.

 

8- Ezgi Mola

ezgi-mola-iphone

Türkiye’nin en iyi oyuncuları arasında yer alan Ezgi Mola, iPhone kullanmayı seviyor. Asansör selfielerinden belli olacağı üzere Ezgi Mola şu sıralar iPhone 6 kullanıyor.

 

9- Necati Şaşmaz

necati-sasmaz-kurtlar-vadisi-kamera

Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı ve aynı zamanda oyuncusu olan Necati Şaşmaz, magazin sayfalarından hiç hoşlanmıyor. Ancak kendisinin kullandığı teknolojiler arasında Canon’un bir kamera modeli var.

 

10- Ağu Yağtu

ahu-yağtu-akilli-telefon

Cem Yılmaz’ın eski eşi Ağu Yağtu sıkı bir iPhone kullanıcısı. Ancak Yağtu, iPhone 6 modeli sevmemiş olacak ki hala iPhone 5S modelini kullanmaya devam ediyor.

 

11- Serdar Ortaç

serdar-ortac-telefon

Türkçe popun en önemli isimlerinden biri olan Serdar Ortaç geçtiğimiz yıllarda eşi ile selfie çekerken magazin sayfalarında yer almıştı. Serdar Ortaç’ın kullandığı akıllı telefon modeli ise iPhone’dan başkası değil.

 

12- Sinem Kobal

sinem-kobal-telefonSinem Kobal sıkı bir teknoloji kullanıcısı. Çektiği Instagram fotoğraflarıyla adından söz ettiren Kobal’ın kullandığı akıllı telefon modeli ise iPhone 6.

 

13- Arda Turan

arda-turan-playstation

Türkiye’nin gurur duyduğu futbolcularının başında gelen Arda Turan, akıllı telefonlardan daha çok PlayStation oynamayı seviyor. Turan özellikle PlayStation 4’ten (PS 4) vazgeçemeyenlerden.

 

14- Acun Ilıcalı

acun-ilicali-telefonAcun Ilıcalı, programına çıkardığı bir sihirbaza iPhone modelini teslim etmişti. Hala iPhone kullamaya devam eden Ilıcalı, şu anda iPhone 6 Plus modeli kullanıyor.

 

15- Hadise

hadise-telefon

Son dönemlerin en popüler yıldızlarından biri olan Hadise, çektiği selfilerle dikkat çekiyor. Hadise’nin bu selfie karelerini çekmek için kullandığı akıllı telefon modeli ise yine iPhone.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın