Vestel Fenerbahçe’ye özel 4K TV ve akıllı telefon üretti

Yerli teknoloji üreticisi Vestel, Fenerbahçe taraftarları için özel televizyonlar ve cep telefonları üretmeye başladı. Yapılan lisans anlaşması ile Fenerbahçe logolu Vestel Fenerbahçe TV ve Vestel Venus telefonlar, Fenerium mağazalarında ve Vestel satış noktalarında satılacak.

fb-tvFenerbahçe logolu 4K televizyonlar ve cep telefonları Fenerbahçe logosu ile açılacak, “Gururla Fenerli” sloganı ile kapanacak. Vestel’in Fenerbahçe için özel olarak ürettiği Ultra HD görüntü kalitesine sahip Vestel 49 inç 4K Smart TV 2399 TL, 43 inç SMART TV ise 1799 TL’den satılacak.

Proje kapsamında sunulan bir diğer ürün ise arka kapağında Fenerbahçe logosu yer alan Venus V3 telefonlar oldu. Fenerbahçe’ye özel duvar kağıtları, takım marşlarının yer aldığı 3 farklı Vestel Venus V3 modeli, 549 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Stoch, Sow ve Volkan Şen tanıttı

fb-venusFenerbahçe taraftar cep telefonu modellerinden Venus V3 5010, 549 TL’ye; Venus V3 5040, 599 TL’ye; Venus V3 5570 ise 999 TL’ye satılıyor. Vestel ile Fenerbahçe arasındaki iş birliğinin detayları Vestel Ticaret Genel Müdürü Ergün Güler, Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Ozan Balaban ve Fenerium Genel Müdürü Sayın Mümtaz Karakaya’nın katıldığı toplantıyla kamuoyuna duyuruldu.

Vestel Ticaret Genel Müdürü Güler, önemli bir marka birlikteliğini hayata geçirdiklerini belirterek, “152 ülkeye giden Vestel teknolojisini Fenerbahçe gibi köklü bir kulüp ile birleştirerek bir ilke daha imza atmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. Tanıtıma Fenerbahçe futbol takımının oyuncuları, Miroslav Stoch, Volkan Şen ve Moussa Sow da katıldı.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın