Vestel Venus V3’ün ilk görüntüleri paylaşıldı

Manisa’daki fabrikasında akıllı telefon üretimine başlayan Vestel, yeni akıllı telefon modeli Venus V3’ün ilk görüntülerini paylaştı. Esprili bir WhatsApp konuşmasının yer aldığı görüntülerde, yeni Venus V3 modelinin iddialı bir tasarıma sahip olacağa benziyor.

Son dönemlerin akıllı telefon tasarım trendi mat metal kasaya sahip olan Vestel Venus V3, aynı zamanda tamamen oval hatlara sahip olacak.

Tahminlerimize göre Vestel Venus V3’ün 4.7 inçlik ekran boyutu seçeneği ile kullanıcılara sunulacak. Ancak buna ek olarak 5.5 inç gibi daha büyük ekranlı seçenekler de Vestel Venus V3’ün ekran alternatiflerinin arasında olacağını düşünüyoruz.

Donanım özellikleri ve fiyat bilgisi hakkında şu ana kadar paylaşılan bir bilgi henüz yok. Bu bilgiler için biraz daha beklememiz gerekecek.

Vestel Venus V3’ün ne zaman çıkacağı ise yazının başında belirttiğimiz WhatsApp yazışmasında gizli. Buna göre 17 Kasım’da Vestel Venus V3 tanıtılacak. Vestel Venus V3’ün tüm özelliklerini ve fiyatını 17 Kasım’da sizlerle paylaşacağız.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın