Vodafone Red aboneleri için Netflix paketlerini sundu

Dünyanın en büyük internet televizyonu Netflix’in Türkçe hizmet vermeye başlamasından sonra Türkiye’de işbirliği yaptığı ilk operatör Vodafone oldu. Vodafone Türkiye, Red aboneleri için Vodafone Netflix paketlerini duyurdu.

Bu kapsamda şirket, Vodafone 4.5G Red tarifeleriyle birlikte iki farklı Netflix üyelik paketi sunacak. Vodafone Red aboneleri ayda 9.90 TL’ye 1 GB internet paketi satın alarak 83.99 TL değerinde 3 aylık hediye Netflix üyeliği alabilecek. Netflix lansmanına özel geliştirilen yeni “4.5G Red 10” tarifesiyle abonelere 3 ay hediye Netflix üyeliğinin yanı sıra ayda 69 TL’ye 10 GB mobil internet ve her yöne 2000 dakika sunulacak.

vodafone_turkiye_icra_kurulu_baskan_yardimcisi_ender_buruk

Ender Buruk

4.5G ile zengin içerik deneyimi

Netflix’in dijitalleşmenin ulaştığı boyutları göstermesi bakımından önemli bir örnek olduğunu belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, “4.5G deneyimiyle birlikte zengin internet ve içerik servisleri sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Buruk, şunları söyledi:

“Netflix gibi online içerik sağlayıcıların sunduğu tüketilebilir içerik çözümleri, akıllı telefon penetrasyonunun ve mobil veri kullanımının arttığı günümüzde dijitalleşmenin en önemli açılımlarından biri oldu. Vodafone olarak, dijital dönüşüm vizyonumuz doğrultusunda dünyanın lider içerik sağlayıcılarıyla işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda, dünyanın en büyük internet televizyonu Netflix’in Türkiye’de işbirliği yaptığı ilk operatör olduk. Netflix ile içerik servislerindeki gücümüzü artırırken, Türkiye’de bir ilk olan bu işbirliğiyle Red’li abonelerimize Netflix üyeliğini tarifelerimize ek tekliflerle sunuyoruz” dedi.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın