Microsoft Türkiye, Windows marka elçilerini arıyor

Microsoft, isteyen herkese Windows Elçisi olma fırsatı sunan Windows Marka Elçileri Programı’nı duyurdu. Microsoft Türkiye’den yapılan açıklamaya göre Windows Marka Elçisi olmak isteyenlerin neden Windows elçisi olmak istediğini anlattığı videolarını 30 Kasım 2016 tarihine kadar sadecebilgisayarla@outlook.com adresine göndermesi veya #SadeceBilgisayarla etiketi ile Twitter, Instagram veya YouTube hesaplarından paylaşması gerekiyor.

Jüri tarafından değerlendirilen başvuralar arasından seçilen 100 kişi Windows Marka Elçisi olmaya hak kazanacak.  Microsoft Türkiye tarafından yürütülen programın katılım koşullarına göre 18 yaşından küçük kullanıcılar yarışmaya katılabilir ancak ödül alamıyorlar.

100 kişi seçilecek

Windows Marka Elçisi olacak 100 kullanıcıya, özel kimlik kartı, özel Facebook grubuna üyelik, Microsoft ofisinde gerçekleştirilecek etkinlik ve eğitimlere katılım, ürün duyuru ve özel etkinliklere davetiye, Microsoft yöneticilerini yakından tanıma, yeni çıkan bilgisayarları ilk kez deneme ve 2 hafta süreyle ücretsiz kullanma, özel hediye ve indirimlerden faydalanma gibi fırsatlar sunulacak.

Microsoft‘un “Windows Elçilerimizi Arıyoruz!” başlığıyla Facebook üzerinden durulan programla ilgili ayrıntılı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın