Kusura bakma Apple, Türkiye’de Samsung, LG ve HTC şov yapacak

Hep Apple şov yapacak değil ya… Bu kez rakipleri ona Türkiye’de fark atacak. Nisan 2015’te tanıtılıp, Türk tüketicisiyle buluşacak olan Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, HTC One M8s ve LG G4 gibi Apple’ın dişli rakiplerini merak ediyorsanız, buyrun…

SamsungS6-ve-s6-edge

Galaxy S6 & Galaxy S6 Edge

Samsung’un son amiral gemisi Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge’in Türkiye lansmanı 10 Nisan Cuma akşamı yapılacak. Suada’da Kenan Doğulu’nun  DJ performansı ile tanıtılacak olan bu iki telefonun satışlarına 10 Nisan’da dünya ile aynı anda Türkiye’de de başlanacak. Hatta Turkcell, Vodafone ve Avea’nın yanısıra ve Türkiye’deki teknoloji mağazaları S6 ve S6 Edge için ön siparişleri almaya başladı bile. Samsung Galaxy S6’ya 2.499 TL’den, Samsung Galaxy S6 Edge’e ise 2.999 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün. Samsung’un yeni modelleri hakkında ayrıntılı bilgi burada.

LG+G4+davet

LG G4 lansman daveti

İçinde bulunduğumuz Nisan ayı bir diğer Güney Koreli teknoloji devi LG de şov yapacak. LG’nin en yeni akıllı telefonu LG G4, 29 Nisan Çarşamba günü New York, Londra, Paris, Seul ve Singapur’la eş zamanlı olarak İstanbul’da gerçekleştirilecek toplantıyla görücüye çıkacak. LG’nin yeni akıllı telefonu hakkında ayrıntılı bilgi burada.

htc-one-m8s

HTC One M8s

Uzakdoğulu bir diğer akıllı telefon üreticisi HTC ise geçen ay 2799 TL’ye Türkiye’de satışa çıkan HTC One M9 modelinin ardından bu ay içinde yeni modeli HTC One M8s’i de Türkiye’deki kullanıcılarına sunacak. HTC One M8s, Türkiye’de Nisan ayı içinde kurşun gri rengiyle  mobil operatörler ve elektronik mağazalarından temin edilebilecek. HTC’nin son modeli hakkında ayrıntılı bilgi burada.

Apple’cılar, üzülmeyin… Sıra size de gelecek…

Gelelim Apple’a… Yeni iPhone modelleri için Eylül ayını bekleyen Apple’ın 349 dolardan başlayan fiyatlarla sunacağı akıllı saati Apple Watch, 10 Nisan Cuma günü ön satışa çıkacak. Ama hemen sevinmeyin…Hem Apple Watch’un sevkiyatı 24 Nisan’dan itibaren başlayacak. Hem de – daha da önemlisi – ilk olarak aralarında ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong ve Japonya’nın bulunduğu sadece 9 ülkede satışa sunulacak.

Apple Watch’un Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı ve fiyatını ne olacağı ise henüz bilinmiyor. Apple Watch’un Türkiye satışını buradan takip edebilirsiniz.


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın