7 adımda doğru yılbaşı hediyesi seçme rehberi

2015 yılını geride bırakmamıza sayılı günler kala, çoğumuzu yine bir hediye telaşı sardı. 2016 iyi olacak hoş olacak da, yeni yıl hediyesi ne olacak? Eee, kolay değil… Eş var, çoluk çocuk var, sevgili var, arkadaş var, aile büyükleri var, iş arkadaşları ve patron var… Var da var…

Neyse ki artık online alışveriş var da, tek tek mağaza dolaşmaya vakit harcamadan, tek tıkla sevdiklerinizi sevindirmek mümkün. Ama bugünlerde “Yılbaşında kime ne hediye almalıyım?” diyen milyonların derdi sizi de sardıysa, hazırladığımız yılbaşı hediyeleri rehberimize buyrun…

 

1 –Aileyle kutlayacaklara özel hediye önerileri

kliksa-aile

Yeni yıla ailenizle birlikte gireceksiniz. Meyve ve çerez tabakları hazır. Sofra kuruldu, televizyonda ne seyredeceğinize de karar verildi. Ama o akşam eşiniz, çocuğunuz, anneniz ve babanıza ne vereceksiniz? Alternatifler arasında kaybolmamak için yeni yılı ailesiyle birlikte kutlayacaklara özel hediye önerileri ve yılbaşının simgesi yılbaşı ağacı seçeneklerini Kliksa’da bulabilirsiniz.

 

2 – Romantik bir yılbaşı için hediye önerileri

kliksa-sevgili

2016 yılına sevgilisi ile birlikte girecekler, hiç şüphesiz ki en stresli olanlar… Son anda iptal olur mu? O akşam ne giysem? Yoksa bana evlenme teklifi mi yapacak? gibi tatlı dertlerinizi bir tarafa bırakıp, gözünüzün içine “Acaba bana ne aldı?” diye bakan sevgilinize alabileceğiniz sevgiliye hediye seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

3 – Ofiste kutlayacaklara özel hediye önerileri

kliksa-ofis

Bu yıl piyango size vurdu. Yok yok hemen sevinmeyin, öyle değil.. Bu yılbaşına işyerinizde çalışarak gireceksiniz 🙁 “Şimdi, millet nerelerde neler yapıyor?” diye hayıflanmayı bir tarafa bırakın, yeni yılı ofiste kutlayacaklara özel ilginç hediyeler önerilerine kliksa.com’dan bir göz atın ve ofisinizi eğlencenin merkezi yapın.

 

4 –Arkadaşlar için hediye önerileri

kliksa-arkadas

Sevdiğiniz var, haz etmeğiniz var; yakın olduğunuz var, ‘keşke o akşam gelmese!’ dediğiniz var… Ama yeni yıla birlikte girecekseniz ve ‘hediye almamak olmaz’ denilen bir mevzu da var… Az sevdiğiniz için 24 TL’ye, çok sevdiğiniz için ise 2000 TL gözden çıkarabileceğiniz arkadaşlar için hazırlanan hediye önerilerini ve o gece eğlencenizi zirveye taşıyacak parti malzemeleri tavsiyelerini inceleyin.

 

5 – Dışarıda eğlenecek olanlara özel

kliksa-disarida

Bu yıl sevdiklerinizle birlikte yeni yılı dışarıda kutlamaya karar verdiniz. Mekan seçildi, rezervasyon yapıldı, davetli listesi hazırlandı. Dışarıda kutlayacağız diye hediyesiz gitmek de olmaz… Selfie çubuğu hiç şüphesiz ki olmazsa olmazınız ama bu yılbaşında çıtayı biraz yükseltip, “Drone” ile geceye damga vurmanız işten değil. Yılbaşında dışarıda eğleneceklere özel yılbaşı gecesi hediyelerine bir göz atın!

 

6 – Yılbaşında çalışanlara özel

kliksa-yilbasi-mesai

Aslında tartışmasız, yılbaşında hediye almayı en çok hak edenler onlar. Ama nedense yeni yıla girilen gecelerde en az hatırladıklarımız da yine onlar… “Evet, bugün de çalışıyorum!” cevabını aldıktan sonra hemen “Hmm” diyerek telefonunuzu kapatmayın; Kliksa’nın sürprizine göz atın ve can sıkıntısına bir ara verin!

 

7 – Aynı gün teslimatlı hediye önerileri

kliksa-ayni-gun-teslimat

31 Aralık günü geldi çattı ve son anda “Tühh unuttum!” diyerek, hediye almaya koşturdunuz. Alışveriş merkezlerinin giriş kapısı bile gözünüzü korkutuyor. Hemen “İnternetten alsam, yetişmez ki!” umutsuzluğuna kapılmayın. Aynı gün (İstanbul için) teslimatlı hediye alternatiflerinden birisini Kliksa’nın hızlı teslimat sayfasından seçin, son dakikaya da kalsanız sevdiklerinizi hediyesiz bırakmayın.

 

Bonus: Varsa yoksa Star Wars diyenlere

kliksa-star-wars

Nihayet o gün geldi çattı… Hayır, hayır, yılbaşı gecesi değil, “Star Wars: Güç Uyanıyor” vizyona girdi. Eğer bir Star Wars hayranına yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız, aslında en kolay iş sizinki. BB-8 Starwars Droid Akıllı Robot’undan Yoda’sına, Darth Vader’ından Obi Wan Kenobi’sine, R2D2’sinden Chewbacca’sına Star Wars oyuncakları sizleri bekliyor.

 

Kazı, İndirimi Kazan!

kliksa-kazi-indirim-kazanYılbaşı hediye alışverişi yaparken yüzde 80’e varan indirimleri kaçırmak istemiyorsanız, kliksa.com’da üzerinde “kar tanesi” logosu bulunan ürünleri atlamayın. Bu ürünlerde bulunan “Kazı, İndirimi Kazan” bölümünü mouse’unuzun sol tuşuna basarak veya tabletinizde parmağınızla kazıyın. Ürünü, kazıdığınız bölümde karşınıza çıkan indirimli fiyatla Kliksa’dan satın alabilirsiniz.

 

kliksa-sponsorlu-icerik


Yorumlar

yorum

Bir Cevap Yazın